Termékek Menü

Satch Sleek - hátitáska - Pink Crush

Ár:
31.990 Ft (25.189 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: SAT-SLE-001-9F5
Szállítási díj: Ingyenes
Elérhetőség: Raktáron

Rózsaszín háromszögek vidám találkozása - állítható háttámlás, ergonómikus hátizsák

A Satch SleekPink Crush hátizsák olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátgató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

mérete : 27*15*45 cm
súly : 1100 g
​térfogat : 24 liter

• SAT-SLE-001-9F5
Menny.:db

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Leírás és Paraméterek